F.C. Syra Mensdorf Homepage

Next Matcher Éischt Équipe

 

Coupe zu Biwer - Mëttwoch 19.07.2017 20h15 FC Berdenia Berbourg - FC SYRA 1-2
n

nnnnnnnnnnnnnnn Mëttwoch 19.07.2017 21h15 CS Grevenmacher - FC SYRA 1-0
n

Coupe zu Biwer 3 & 4 Platz - Sonndeg 23.07.2017 16h30 FC SYRA - Mertert/Wasserbillig 0-7
n

Coupe am Paffendall - Dënschdeg 25.07.2017 19h30 FC Vinesca Ehnen - FC SYRA
n

Frëndschaftsmatch - Freideg 28.07.2017 20h00 FC Blo Weiss Medernach - FC SYRA
n

Coupe am Paffendall Finalen - Sonndeg 30.07.2017 15h00 oder 17h00
n

Frëndschaftsmatch - Freideg 04.08.2017 19h30 FC SYRA - FC Kehlen
n

Coupe zu Mensdorf -Freideg 11.08.2017 20h00 FC SYRA - FC Avenir Beggen
n

Coupe zu Mensdorf - Finalen Dënschdeg 15.08.2017 16h00 oder 18h00
n

Frëndschaftsmatch - Freideg 18.08.2017 19h30 FC SYRA - FC The Belval Belvaux


1. Spilldag - Sonndeg 03.09.2017 16h00 FC SYRA - FC Red Star Merl Belair

n

15. Spilldag - Sonndeg 12.03.2017 16h00 FC Red Star Merl Belair - FC SYRA 3-0
n

16. Spilldag - Sonndeg 19.03.2017 16h00 FC SYRA - SC Bettembourg 2-2
n

17. Spilldag - Sonndeg 26.03.2017 16h00 FC SYRA - Etolie Sportive Schouweiler  6-1
n

18. Spilldag - Sonndeg 02.04.2017 16h00 US Berdorf Consdorf - FC SYRA 1-3
n

19. Spilldag - Mëttwoch 05.04.2017 19h30 FC SYRA - AS Luxembourg Porto  0-0
n

21. Spilldag - Sonndeg 23.04.2017 16h00 FC SYRA - FC Ehlerange 2-0


20. Spilldag - Mëttwoch 26.04.2017 20h00 CS Obercorn - FC SYRA 1-2

n

22. Spilldag - Sonndeg 30.04.2017 16h00 FC Red Boys Aspelt - FC SYRA 3-1

n

23. Spilldag - Mëttwoch 03.05.2017 19h30 FC Jeunesse Biwer - FC SYRA 2-1


24. Spilldag - Sonndeg 07.05.2017 16h00 FC Vinesca Ehnen - FC SYRA 1-1


25. Spilldag - Sonndeg 14.05.2017 16h00 FC SYRA - US Moutfort/Medingen 3-1


26. Spilldag - Sonndeg 21.05.2017 16h00 Daring Echternach - FC SYRA 1-5

n

Summerpaus

n
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Matcher Zwëet Équipe

 

Frëndschaftsmatch - Samschdeg 04.02.2017

16h00 E. Wuermer/Mensdorf I - E. Strassen/Mamer(U19) 1-2

 

Frëndschaftsmatch - Samschdeg 11.02.2017

16h30 US Hostert II - E. Wuermer/Mensdorf I ofgesot


Frëndschaftsmatch - Freideg 24.02.2017

20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - FC Jeunesse Junglinster 0-3

 

12. Spilldag - Freideg 03.03.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - Union Remich/Bous II  2-2
n

13. Spilldag - Samschdeg 11.03.2017 18h00 FC Münsbach II - E. Wuermer/Mensdorf I 2-0
n

14. Spilldag - Freideg 17.03.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - FC Berdenia Berbourg II 1-2
n

15. Spilldag - Freideg 24.03.2017 20h00 Belval Belvaux II - E. Wuermer/Mensdorf I 0-1
n

16. Spilldag - Freideg 31.03.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - E. Differdange/Luna I  3-3
n

17. Spilldag - Freideg 07.04.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - Blue Boys Mühlenbach II  1-1
n

18. Spilldag - Dënschdeg 25.04.2017 20h00 US Hostert II - E. Wuermer/Mensdorf I 4-2
n

19. Spilldag - Freideg 28.04.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - FC Schifflange 95 II 2-1
n

20. Spilldag - Freideg 05.05.2017 20h15 Mertert/Wasserbillig II - E. Wuermer/Mensdorf I 2-1
n

21. Spilldag - Freideg 12.05.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - Swift Hesperange II  7-0
n

22. Spilldag - Freideg 19.05.2017 20h00 RM Hamm Benfica II - E. Wuermer/Mensdorf I 3-2
n

Summerpaus

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Matcher Drëet Équipe (Entente Mensdorf/Wuermer II)


10. Spilldag - Mëttwoch 22.03.2017 20h00 E. Mensdorf/Wuermer II - UNA Strassen III  2-2
n2

11. Spilldag - Freideg 24.03.2017 20h00 FC Jeunesse Biwer - E. Mensdorf/Wuermer II 4-0
n2

12. Spilldag - Samschdeg 01.04.2017 18h00 E. Mensdorf/Wuermer II - Vinesca Ehnen II  3-0F
n2

13. Spilldag - Freideg 07.04.2017 20h00 US Moutfort II - E. Mensdorf/Wuermer II 6-3
n2

14. Spilldag - Samschdeg 22.04.2017 18h30 E. Mensdorf/Wuermer II - US Sandweiler II 0-3
n2

15. Spilldag - Freideg 29.04.2017 20h00 E. Mensdorf/Wuermer II - Walferdange II  3-0F
n2

16. Spilldag - Freideg 05.05.2017 20h00 E. Mensdorf/Wuermer II spielfrei
n2

17. Spilldag - Freideg 12.05.2017 20h00 E. Mensdorf/Wuermer II - CS Grevenmacher II 3-5
n2

18. Spilldag - Freideg 19.05.2017 20h00 FC Kopstal 33 II - E. Mensdorf/Wuermer II 0-3F
n2

Summerpaus

n

Den aktuellen Programm vun allen Équipen a Resultater fannt dir am Wochenprogramm